Tiende verjaardag voor ziekenhuisgebouw Reinier de Graaf
Het is tien jaar geleden dat het nieuwe gebouw van het Reinier de Graaf ziekenhuis open ging. Daarvoor waren er het Hippolytus- en het Bethelgebouw. Het huidige gebouw staat op de voormalige parkeerplaats tussen die twee gebouwen.
In 2012 werd begonnen aan de bouw van een nieuw pand voor het Reinier de Graaf ziekenhuis. In augustus 2015 werd het nieuwe gebouw opgeleverd en 1 september ging het officieel in gebruik.
Katholiek en protestants
Het Hyppolytus- en het Bethelgebouw waren van oorsprong twee aparte ziekenhuizen, de een met een katholieke achtergrond en de ander Protestants. In 1982 kwam het tot een fusie van de ziekenhuizen.
Daarna bleven de twee gebouwen echter lange tijd in stand. Nadat het nieuwe gebouw in 2015 in gebruik ging, werden de oude gebouwen in 2016 gesloopt.