Advertentie

Lichtshow Luminiscence weer verlengd, nu met twee maanden  

Aangepast op dinsdag 16 december 2025 14:18

Na de verkoop van 80 duizend tickets meldt productiebedrijf TwentyTwo Producties dat de show nu tot 28 maart te zien zal zijn. Eerder werd de lichtshow in de Oude Kerk al verlengd tot eind januari.

Een bezoeker maakt een foto van de lichtshow in de Oude Kerk | Foto: Wouter Vellekoop

In Luminiscence vertelt acteur Daan Schuurmans het verhaal van de Oude Kerk in Delft, van begin tot nu. Daarbij wordt zijn stem begeleidt door een koor en een orkest. Tijdens de voorstelling worden de muren verlicht om het verhaal van de kerk tot leven te brengen.  
 
TwentyTwo Producties 
De producent, TwentyTwo Producties, is opgericht in 2022. Sindsdien ontwikkelt het Nederlandse bedrijf concepten waarin beleving en het vertellen van verhalen centraal staan. Ze zijn voor deze show de samenwerking aangegaan met het Franse multimediabedrijf LOTCHI. Dat bedrijf combineert historische kerken met technologie, muziek en videomapping. 

Zie ook:
Bekend Nederland trekt naar Delft voor première ‘Luminiscence’
Bijna 60.000 kaarten verkocht: Lichtshow ‘Luminiscence’ verlengd tot 2026 

Gerelateerd nieuws

Advertentie

© 2025 Omroep Delft