In het Vermeer Centrum Delft vinden binnenkort werkzaamheden plaats aan de kelderverdieping, waardoor de tentoonstelling Vermeer’s Wereld tijdelijk niet toegankelijk is. De werkzaamheden lopen van maandag 5 januari tot en met vrijdag 13 februari 2026. Tijdens deze periode zijn de overige delen van het museum geopend en vrij toegankelijk voor bezoekers.
In de tentoonstelling ‘Vermeer’s Wereld’ kunnen bezoekers normaal gesproken het volledige oeuvre van Johannes Vermeer bekijken aan de hand van 37 reproducties op ware grootte. Door werkzaamheden is dit deel van het museum tijdelijk niet te bezoeken.
De overige verdiepingen van het museum blijven wel open voor publiek. Op de eerste verdieping is de ‘Vermeer Studio’ te bezoeken en op de tweede verdieping de tentoonstelling ‘Verborgen liefdesboodschappen in Vermeers schilderijen.’
‘Wij zijn Delft’
Hier is ook het kunstwerk ‘Wij zijn Delft’ van René Jacobs te zien, dat is gemaakt ter gelegenheid van de 350e sterfdag van Johannes Vermeer. Daarnaast speelt op deze verdieping een korte documentaire over de totstandkoming van dit werk.
De winkel op de begane grond blijft gedurende de hele periode ook toegankelijk. Vanwege de tijdelijke sluiting van de kelderverdieping is het Vermeer Centrum van 5 januari tot en met 13 februari 2026 vrij toegankelijk voor bezoekers.
Gerelateerd nieuws
- maandag 2 juni 2025 16:17
- vrijdag 5 september 2025 11:36
- zaterdag 18 oktober 2025 13:54
- donderdag 14 november 2024 14:57
- donderdag 6 november 2025 16:26










