Advertentie

Agenda: toneelstuk Liefdesbrieven, zelf mandje weven en dansen op oude muziek

Elke twee weken zet Omroep Delft de leukste activiteiten in de stad op een rij. Van markten en festivals tot buurtfeesten: er is altijd wel iets te beleven in Delft.

Agenda: toneelstuk Liefdesbrieven, zelf mandje weven en dansen op oude muziek
Bij de workshop ‘Weven met lisdodde’ maak je zelf een mandje | Foto: ancestraltwine_charlotte, via Instagram

Liefdesbrieven 
Acteurs Anne Wil Blankers en Hans Croiset brengen met ‘Liefdesbrieven’ nieuw leven in het toneelstuk ‘Love Letters’ van A. R. Gurney. Het nieuwe toneelstuk is gebaseerd op dit oude verhaal. Het stuk gaat over de band tussen Melissa en Andrew, die al sinds hun jeugd bevriend zijn. Hun levens lopen uit elkaar, maar ze houden een halve eeuw contact door elkaar brieven te sturen.  

Datum: Woensdag 4 en donderdag 5 februari | 20.15 uur 
Locatie: Theater de Veste, Asvest 1 
Voor wie: Theaterfans 
Kosten: €29,50 
Meer informatie: Klik hier 


Mandjes weven 
Met de workshop ‘Weven met lisdodde’ ga je voor even terug naar de prehistorie, waar alles met de hand gemaakt werd. Tijdens deze middag wordt uitgelegd hoe van de plant lisdodde een mandje kan worden geweven. Ervaring is niet nodig. Alle materialen voor het maken van een mandje bij de workshop inbegrepen. 

Datum: Zondag 8 februari | 13.00 – 16.00 uur 
Locatie: Mirthe’s Cottage, Voldersgracht 23 
Voor wie:  
Kosten: €60,80 
Meer informatie: Klik hier 

 
AI in de medische wereld 
Kunstmatige intelligentie, beter bekend als AI, wordt tegenwoordig op veel plekken gebruikt. Zo ook in de gezondheidszorg. In de lezing ‘Het medische landschap van AI’ onderzoekt plastisch chirurg Dr. Dalibor Vasilic (Erasmus MC) wat AI wel en niet kan. De lezing laat zien dat niet alles geautomatiseerd hoeft te zijn. 

Datum: Dinsdag 10 februari | 20.00 uur 
Locatie: Art Centre Delft, Rotterdamseweg 205 
Voor wie: Geïnteresseerden in AI en gezondheid 
Kosten: Gratis 
Meer informatie: Klik hier 

 
Dansen op oude hits 
HAL015 gaat in februari terug naar de jaren 70, 80 en 90. DJ Doc Rogers speelt dansplaten uit die tijd. Bezoekers kunnen losgaan op de muziek met bonkende speakers en een lichtshow. Het is ook mogelijk om verzoeknummers aan te vragen bij de DJ. 

Datum: Vrijdag 13 februari | 20.30 uur 
Locatie: Rietveld Theater, Schieweg 15B 
Voor wie: Liefhebbers van muziek uit de jaren 70, 80 en 90 
Kosten: €12,50 
Meer informatie: Klik hier 

Gerelateerd nieuws

Advertentie

© 2025 Omroep Delft