Opnieuw een auto verwoest door brand in beruchte straat in Vrijenban

Redactie Redactie

Een geparkeerd bedrijfsbusje is woensdagochtend 8 juli door brand verwoest aan het Aan ’t Verlaat in Delft. De brandweer kreeg het vuur onder controle, maar kon niet voorkomen dat het voertuig verloren ging. Brandstichting wordt niet uitgesloten.

De vlammen sloegen uit het voertuig toen de brandweer ter plekke kwam | Foto: District8

Een passant ontdekte rond 04.30 uur de brand en schakelde de hulpdiensten in. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen al uit een groot deel van het busje.

Om de brand volledig te doven, forceerden brandweerlieden onder meer de motorkap en een zijdeur. Zo konden zij controleren of er geen vuur meer in het voertuig aanwezig was.

Waardoor de brand ontstond, was nog onduidelijk. De politie hield rekening met meerdere scenario’s en sloot brandstichting niet uit.

Vaker brand Aan ’t Verlaat
Het Aan ’t Verlaat kwam de afgelopen jaren vaker in het nieuws door voertuigbranden. In maart van dit jaar brandde er eveneens een auto uit. Ook in juli 2025 ging op dezelfde locatie een auto in vlammen op. Twee maanden eerder, in mei 2025, liepen drie geparkeerde voertuigen zware schade op door een grote brand.

Advertentie Delft Buisiness Banner 1
Advertentie Tu delft breed
LIVE