Voor de tweede keer in een paar dagen tijd is een deelauto in brand gevlogen op de Minervaweg in Voorhof. In beide gevallen is vermoedelijk sprake van brandstichting.

In de nacht van maandag 29 op dinsdag 30 december ging de aan de Minervaweg geparkeerde deelwagen in lichterlaaie. De brandweer kwam snel ter plaatse om het vuur te blussen, maar kon niet voorkomen dat met name het interieur zwaar beschadigd raakte.
Herhaling zondag
De politie kwam eveneens ter plaatse voor onderzoek. De achterruit van de auto bleek ingegooid te zijn voordat de brand vermoedelijk werd gesticht. Daarmee lijkt deze brand op een eerdere autobrand aan de Minervaweg.
Afgelopen zondag werd ook al een deelauto aan deze weg in brand gestoken, nadat eerst de achterruit was ingetikt. Die deelauto stond op het parkeervak naast degene waarop de laatste brand uitbrak.
Veiligheidsrisicogebied
In verband met dit soort problemen heeft burgemeester Alexander Pechtold een veiligheidsrisicogebied ingesteld in delen van de wijken Voorhof en Buitenhof. De politie mag daardoor onder andere preventief fouilleren.
De politie heeft in de omgeving gezocht, maar kon geen verdachte aanhouden.
Gerelateerd nieuws
-
maandag 2 juni 2025 16:17
-
maandag 17 maart 2025 15:01
-
donderdag 14 november 2024 14:57
-
woensdag 17 december 2025 13:40
-
dinsdag 30 december 2025 11:29











