Najaarskermis Delft rustig van start: ‘Eerste dag is altijd afwachten’

Isa Capel Isa Capel

De attracties draaien, de lampjes branden en de eerste bezoekers lopen over de Markt. De najaarskermis in Delft is sinds woensdag 16 september rond 13.00 open. Echt druk is het nog niet. Onder een bewolkte lucht, met af en toe een voorzichtig zonnetje, wachten de kermismedewerkers op meer publiek.

Gezin probeert knuffel te winnen op de kermis | Foto: Isa Capel

Bij de Europe Flyer staat een werknemer te wachten op nieuwe bezoekers. De attractie staat op dat moment stil met lege stoeltjes. “Dat komt door het weer”, vertelt hij. Toch heeft hij goede hoop voor de komende dagen. “In het weekend is het meestal een stuk drukker, ik hoop dit jaar ook.” Zelf heeft hij op de eerste middag al een paar ritjes kunnen draaien.

Kermis Delft op de Markt | Foto: Isa Capel

Hij kijkt in ieder geval positief naar de start van de kermis. “Ik vind de kermis in Delft altijd heel gezellig, maar de eerste dag is het altijd afwachten hoeveel bezoekers er komen.”

Jongen probeert alle blikken om te gooien op de kermis | Foto: Isa Capel

Ook bij het bikgooien is het rustig. De medewerker daar kijkt vooral uit naar het weekend: “Ik hoop dat het dit weekend drukker wordt.”

Advertentie Delft Buisiness Banner 2
Advertentie Delft Buisiness Banner 3
LIVE